Tasarımı Kaydet  Kapat

Makalelerimiz

Gören kalpler’ de karne heyecanı

Gören kalpler’ de karne heyecanı

Erol SAYYIDAN

Erol SAYYIDAN

1965 Yılı Ankara doğumluyum. 1983 yılı Aydınlık evler İnönü Lisesi mezunu olup aynı yıl Gazi Üniversitesi İİBF İktisat bölümünü kazandım. Ailevi sebepler nedeni ile iki yıl sonra ayrıldım. Bu arada ailemle birlikte çeşitli ticari faaliyetlerde bulundum. Genetik bir rahatsızlık sonrasında 1990 yılında gözlerimi kaybettim ve aynı yıl Ankara Üniversitesi DTCF Psikoloji Bölümünü kazandım. 1994 yılında da başarıyla bitirdim. Gözlerimi kaybettiğim andan itibaren görme engelliler alanında çalışan sivil toplum kuruluşlarında en üst düzeyde yöneticilikler yaptım. 1995 yılında Türkiye’nin ilk görme engelliler okulu olan Gazi Üniversitesi bitişiğindeki Mitat ENÇ Görme Engelliler Okulunda psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak göreve başladım.

3 aralık dünya engelliler günü

3 aralık dünya engelliler günü

Gören Kalpler Eğitim Derneği genel Başkanımız ve eğitim merkezimiz müdürü Sayın; Erol SAYYIDAN'IN 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası nedeniyle Vahide ÇAKIR ile üç Damla Mutluluk proğramına konuk oldu.

goren kalpler başarıları

goren kalpler başarıları

Yenimahalle’nin gören kalpleri, Bursa’da düzenlenen Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda madalyaları topladı. Şampiyonaya 88 kulüpten toplam 280 sporcu katılırken, Yenimahalle Belediyesi GESK sporcuları yarışmadan 14 altın, 7 gümüş ve 11 bronz olmak üzere toplamda 32 madalya ile döndü. Yenimahalle kulübünün 3 sporcusu ise yarıştığı kulvarlarda Avrupa Barajını geçti.

Makale Arşivi